free web page builder

Portrétne fotografie

Zachytenie podoby jednej alebo viacerých osôb na fotografiu, v ktorej prevláda tvár a jej výraz. Mojím cieľom je, aby fotografia zobrazila podobu, osobitosť alebo tiež jej náladu v tom najrealistickejšiom podaní.

Rodinné fotografie

Usmiaty výraz rodičov, pri pohľade na svoje ratolesti je jeden z najkrajších momentov v našom živote, preto sa tento moment snažím zachytiť čo najlepšie a najprirodzenejšie. Snažím sa zachytiť atmosféru šťastnej rodiny.

Detičky

Deti, sú naše najkrajšie stvorenia. Pri nich sa najviac  psychicky uvoľním, no zároveň som fyzicky najviac sústredená, pri zachytení ich tváričiek, aby fotenie dopadlo, čo najlepšie a bez nejakých úrazov, v ich typickom vystrájaní. 

Svadobné fotografie

Svadba...
najkrajší moment v živote nevesty a ženícha. Zachytenie radosti tohto významného dňa, je jednou z naťažších rolí fotografa, no výsledky vždy stoja zato. O pár rokov neskôr, pohľad na tento krásny moment, nikdy nenechá žiadne oko suché.

Hudobné fotografie

Zachytenie atmosféry rozjašených ľudí na pódiu, či pod pódiom. Zachytiť radosť a lásku k hudbe spojenú s dobre nastavenými svetelnými efektami je vždy najviac zaujímavím momentom pre fotografiu.
Láska k hudobe ako umeniu, je pre mňa rovnako dôležitá ako láska k fotografovaniu.

Ostatné

Fotografovanie prírody, zvierat, či iných úkazov, bez ľudských bytostí, je pre mňa zriedkavejšiou tvorbou, no oto viac zaujímavejšiou, pri ktorej sa snažím vždy zdokonaľovať.