bootstrap table

Biografia

Keď sa ma niekto spýta ako som vlastne prišla k foteniu ako takému, úprimne odpoviem, že neviem. Jednoducho to takto malo byť, dostala som od života príležitosť a snažím sa ju aj naplno využívať. Fotografovanie ma bavilo už od detstva. Takže...

Fotím už od nepamäti, ale k rozhodnutiu zvoliť si fotografovanie ako svoju profesiu, tak to bola dlhšia cesta plná prekážok, ktorým som musela čeliť. V roku 2013 som sa dostala k fotografii trochu profesionálnejšie. Začali ma oslovovať kamaráti, aby som im spravila fotografie rôznych druhov, či už oznamkové alebo fotoreport z koncertov, no a stále sa to stupňovalo.

V slede času som sa snažila v obore vzdelávať, absolvovaním kurzov som nabrala ďalšie skúsenosti a samozrejme, nie je to len o kurzoch, ale aj o učení seba samého. Človek sa musí naučiť pracovať sám a taktiež spolupracovať s ľuďmi, ktorých nikdy nevidel. Myslím, že sa mi to darí, ľudia sú spokojní s prístupom aj s koncovými fotkami. Postupom času som sa zúčastňovala a stále zúčastňujem aj vo fotosúťažiach, kde sa mi v niektorých darí.

Bola som hanblivý typ človeka, no teraz mám rada stretávanie s ľuďmi a fotenie detičiek, svadieb, stužkových slávností a rôznych udalostí. Je pre mňa veľkou radosťou a darom zachytiť každý moment a každú emóciu. Teší ma to, keď si vybudujem s mojimi zákazníkmi dobré vzťahy a spolu sa smejeme na spoločných zážitkoch, či vtipných fotkách. Keď si prechádzam fotky, či nové, ktoré idem spracovávať, či staré, ktoré si po čase zhliadnem, stále mám úsmev na tvári ako v tú chvíľu, keď boli fotografie vyfotené.

Stále sa snažím vymýšľať nové témy na fotenie, nové rekvizity, a tak dávať fotografiám novú myšlienku a emóciu, pod ktorou si každý môže precítiť niečo iné.
Mám svoj vlastný ateliér, v ktorom Vás rada privítam a verím, že Vás poteším aj výslednými fotografiami.